W dniach 10-12 sierpnia rozegraliśmy na Kalinowych Polach turniej Kalinowo Invitational PRO-AM. SOKUL-CONSULTING już po raz drugi był zarówno jego organizatorem jak i sponsorem. Gościliśmy zawodowców z Czech: Sedlacek Tadeas, Korinek Ales, Beck Tomas. Niemiec: Fritsch Florian, Günther Christoph, Lenk Jeans-Olivier, Wolf Michael oraz Polski: Szadny Łukasz, Sałuda Max, Zieliński Grzegorz, Ossowski Jakub.
Już pierwszy dzień turnieju przyniósł wiele emocji, które wiązały się z nadzieją na poprawę rekordu uderzeń na Kalinowych Polach. Christoph Gunther zakończył pierwsze 9 dołków w 32 uderzenia. Przypominamy, że rekord pola należy do Floriana Fritscha i wynosi 64 uderzenia. Rekord niestety nie padł. Scenariusz turnieju tak się jednak sam napisał, że to właśnie Christoph Günther zakończył swoim uderzeniem turniej i jednocześnie został jego zwycięzcą w kat. indywidualnej PRO. Czas turnieju to oprócz golfa także spotkania towarzyskie, wspólne biesiadowanie, rozmowy, a także mamy nadzieję – wspólne plany zawodników na kolejne spotkanie na Kalinowych Polach w przyszłym roku.
Serdeczne podziękowania w imieniu swoim jak i Kalinowe Pola Golf Club kierujemy w stronę amatorów, którzy przybyli, podjęli rękawicę i zmierzyli się z zawodowcami. Zawodowcom bardzo dziękujemy za to, że przy napiętym kalendarzu turniejowym zdecydowali się przyjechać na Kalinowe Pola i zagrać z amatorami.

SOKUL CONSULTING Hans-Jörg Otto

ul. Golfowa 16, Kalinowo k/Niesulic
66-213 Skąpe
NIP 766-176-81-44
email: info@sokul-consulting.com

Formularz kontaktowy